Briti ajakiri valis Pädaste mõisa parimate spaade sekka

Igal aastal annab briti trendiajakiri Tatler välja kaks eriväljaannet: «101 maailma parimat spaad» ja «101 maailma parimat hotelli.» Pädaste mõisa spaa on esimene Eesti terviseasutus, mis väljavalitute hulka jõudnud.

 

«Me tahame kõik oma tervise eest hoolt kanda. Käesolev teejuht aitab meil põgeneda vaiksesse kohta, kus saame juhtme välja tõmmata ja pinged maha laadida, kohta, kus meie tulevikuperspektiivid ja mõte selginevad,» kirjutab Spa Guide´i toimetaja Daisy Finer eriväljaande sissejuhatuses.

Kõik 101 spaad on valitud ekspertide paneeli poolt toetudes lugejate ja ajakirjanike vihjetele. Eksperdid hindasid spaasid 15s kategoorias. Pädaste on esile tõstetud nii-öelda väikeste pärlite hulgas.

«See on kahtlemata suur tunnustus mitte ainult Pädastele, aga ka tervele Eestile,» ütles Pädaste ärijuht Martin Breuer. Breuer lisas, et keerulistes majandusoludes võistlevad kõik riigid oma klientuuri pärast. Küllap lisab Tatleri reisijuht kindlustunnet kõigile neile, kes võimaliku turismi sihtkohana kaaluvad Eestit.

«Kasutame oma hoolitsustes palju puhtaid kodumaiseid tooraineid. Ilmselt on see ka väljaspool Eestit silma jäänud,» ütles Pädaste spaa tegevjuht Marella Kakkum.

Ajakiri Tatler ilmub aastast 1709 ja kuulub ülemaailmse leviga Condé Nast ajakirjade gruppi, kes muuhulgas avaldab ka ajakirju Vogue, House & Garden, GQ ja CN Traveller.

Pädaste spaa valiti hiljuti 50 parima hulka ka Austria ajakirja Wienerin poolt.