Apteegikett laieneb rahvarohketesse paikadesse

Apteek Tallinna kaubanduskeskuses.

FOTO: Erik Prozes/Postimees

Apteegikett Benu avab sellel nädalal kaks uut apteeki - kolmapäeval Viimsi kaubanduskeskuses ja reedel Tartus Sepa Keskuses.

Benu Eesti jaemüügidirektori Kaidi Kelti sõnul on mõlema apteegi sortimenti kokku pannes jälgitud piirkonna eripärasid.  «Viimsis on palju noori peresid ja seetõttu on valikus rõhku pandud nii lastele kui nende vanematele. Sepa Keskus asub seevastu suure magistraali ääres ja seal tuleb arvestada erinevate möödasõitjate huvidega,» selgitas Kelt.

Viimsi apteegi puhul on tegu Viimsi Marketi apteegi taasavamisega. Apteek suleti mullu kevadel kui kaupluse hoone läks lammutamisele. Praeguseks on kerkinud vanale kohale uus ja kaasaegne kaubanduskeskus, mis avatakse vallarahvale 17. juunil. Apteek on senisest suurem, müügipinda on üle 100 ruutmeetri.

 Tartus avatakse uus apteek renoveeritavas Sepa Keskuses. 19. juunil teeb uksed lahti 90-ruutmeetrine rohupood, mille sortimendist leiab ligikaudu 3000 ravimit ja apteegitoodet. Apteek asub keskuse peasissekäigust vasakul, avatava Rimi supermarketi kõrval.