Ida-Viru keskhaigla ülemarst esitas lahkumisavalduse

Ida-Viru Keskhaigla ülemarst Aime Keis.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eelmise aasta jaanuarist Ida-Viru keskhaigla ülemarsti ametit pidanud Aime Keis on esitanud isiklikel põhjustel lahkumisavalduse, ent äraolek võib jääda ka ajutiseks.

«Vastab tõele, et olen esitanud lahkumisavalduse, aga kas see on päriselt või ajutiselt, on veel lahtine,» ütles ligi kaks aastat Ida-Viru keskhaigla ülemarsti ametis olnud ja Tartumaalt tulnud Aime Keis Põhjarannikule, lisades, et otsus on tingitud täiesti isiklikest põhjustest.

«Aga kuna on tulnud ettepanekuid, et võiksin siiski jätkata, siis keskhaigla nõukoguga on arutelud veel pooleli,» sõnas Keis, tunnistades, et on mitu ettevõtmist, mida ta tahaks ülemarstina lõpuni viia. Neist üks on keemiaravi võimaluste loomine Ida-Viru keskhaiglas, mis kergendaks regiooni vähipatsientide elu.

Ida-Viru keskhaigla nõukogu esimees Valeri Korb ütles, et Keis on saanud oma tööga hästi hakkama ning haigla nõukogu koguneb järgmisel nädalal ja otsustab siis, kas viia läbi uus konkurss ülemarsti leidmiseks või anda Keisile võimalus mõneks ajaks aeg maha võtta ning jätkata.

Refereeritud artiklit saab täismahus lugeda Põhjarannikust.