Ivi Normet asus tööle Põhja-Eesti regionaalhaiglas

Ivi Normet

FOTO: Liis Treimann

Endine sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Ivi Normet asus tööle regionaalhaigla meditsiiniliste teenistuste direktorina haigla ülemarsti alluvuses.

Normet hakkab koordineerima haigla kvaliteediteenistuse, klienditeeninduse teenistuse, palliatsiooniteenistuse ning teadus- ja arendusteenistuse tööd, teatab Põhja-Eesti regionaalhaigla oma kodulehel. 

«Meil on hea meel, et nii kogenud tippspetsialist liitus meie meeskonnaga,» ütles haigla juhatuse liige-ülemarst dr Andrus Remmelgas. «Ivi Normeti pikaajaline kogemus terviseala edendamisel on unikaalne ja väärtuslik patsiendikesksuse arendamisel regionaalhaiglas.» 

Meditsiiniliste teenistuste direktorina on Normetil juhtiv roll mitme haigla arengukava keskse strateegia elluviimisel, eelkõige patsiendikeskse haigla strateegia ja kvaliteedistrateegia juures. 

Ivi Normet oli alates 2005. aastast sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler. Varem on ta olnud sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna haiguste ennetamise büroo juhataja, tervishoiu osakonna peaspetsialist, juhataja asetäitja ja juhataja.