Galerii: Pelgulinna sünnitusmaja sai annetajate abil vastsündinute elustamislaua

Pelgulinna Sünnitusmajale anti täna üle kinnisvarainvesteerimisfirma Colonna eestvedamisel kogutud 68 465 euro suurune annetus, mida haigla kasutab vastsündinute elustamislaua soetamiseks.

Heategevuskampaaniaga «Aita alustada elu» koguti rekordilised 68 465 eurot, mida on ligi kaks korda enam kui algselt plaanitud. 50 000 eurot annetasid sünnitusmajale heategevuslikul galaõhtul osalenud eraisikud ja ettevõtted ning ülejäänud summa kogunes laiema meediakampaania käigus.

Toetuse eest soetab Pelgulinna Sünnitusmaja kaasaegse vastsündinute elustamislaua, millel on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tema tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada. Üle jääva summa kasutab sünnitusmaja samuti vajalike meditsiiniseadmete soetamiseks.

Suurimad panustajad olid investeerimisfirma Colonna asutaja ja tegevjuht Roberto de Silvestri ning ettevõtte kaasasutaja Andrea Agostinone, kes kumbki annetasid eraisikutena sünnitusmajale 4000 eurot.