Peenisesse 53 magnetkuuli sisestanud 14-aastane poiss kaotas peaaegu elu

Poisi uudishimu osutus eluohtlikuks.

FOTO: Shutterstock

14-aastane poiss sisestas oma peenisesse 53 magnetkuuli ning oleks uudishimu tagajärjel peaaegu elu kaotanud. Arstid hoiatavad, et lapsed ja teismelised seavad sageli oma elu ohtu, sisestades või neelates mitmesuguseid võõrkehasid.

Daily Maili andmetel sisestas Hiina teismeline kusitisse magnetkuule arvates, et suudab need pärast ise välja pigistada. See aga ei õnnestunud ning kuulid liikusid pigistamise tagajärjel järjest sügavamale. Poiss sisestas seejärel kusitisse kokku 53 magnetkuuli lootuses, et need saab kõik korraga magnetjõu abil eemaldada. Kui see ei õnnestunud, läks poiss murelikult magama, julgemata kellelegi oma teost rääkida.

Järgmisel päeval tuli tal siiski vanaisale juhtunust rääkida, sest kooli jõudes tekkis poisil tõsine verejooks, mis ei jäänud pidama. Poisi vanaisa oli juhtunust šokeeritud ning viis lapselapse Wuhani lastehaiglasse. Arstid olid samuti šokeeritud, sest haiglasse jõudes olid peaaegu teadvuse kaotanud ja oksendava poisi püksid verest läbi imbunud. Kirurgid eemaldasid magnetkuulid, mis olid tugevalt üksteise küljes ning põhjustasid seesmisi vigastusi ja verejooksu. Õnneks paranes poiss täielikult ning püsivaid kahjustusi ei tekkinud.

Arstid panevad vanematele südamele, et võõrkehad ei ole ohtlikud ainult väikelastele ja võõrkehasid neelanud või kehaõõnsustesse sisestanud teismlised vajavad väga sageli kirurgilist sekkumist. Kõigest paar kuud tagasi jõudis haiglasse poiss, kelle põiest eemaldati 30 magnetkuuli mitu nädalat pärast seda, kui ta oli need ükshaaval kusitisse sisestanud. Arstid soovitavad vanematel oma lastega sellistest asjadest rääkida, sest teismeeas on uudishimu oma keha vastu normaalne, kuid võib osutuda eluohtlikuks.