L, 24.10.2020

Arstid eemaldasid teismelise peenisest telefonilaadija

Teismeline oli peenisesse USB-kaabli sisestanud.

FOTO: Shutterstock

Hiina teismeline toimetati haiglasse pärast seda, kui ta peenisesse USB-kaabli sisestas ning seda enam kätte ei saanud.

Seni teadmata põhjustel sisestas 13-aastane teismeline endale peenisesse telefonilaadija, mis peenises sõlme läks ning enam välja ei tulnud. Juhtme eemaldamiseks tuli talle teha operatsioon.

Teismeline lõikas laadija otsiku juhtme küljest ära ning sisestas selle 10 sentimeetri sügavusele, nii et see ulatus tema põieni. See põhjustas põies verejooksu, valu ja paistetust.

Arstid üritasid esmalt libesti abil juhet eemaldada, kuid see ei õnnestunud ning teismelisele tehti operatsioon. Teismeline taastus operatsioonist ning pääses ilma tüsistusteta, kuid arstid hoiatavad, et peenisesse asjade sisestamine on ohtlik ning võib põhjustada tõsiseid infektsioone, kudede kahjustust või seksuaalse võimekuse vähenemist tulevikus.

See pole sugugi esimene kord, mil mehed endale esemeid peenisesse sisestanud on. 2016. aastal surus täiskasvanud mees endale 20-sentimeetrise juhtme masturbeerimise ajaks peenisesse, sest oli näinud videot, milles seletati, et see suurendab naudingut. Samal aastal sisestas teine mees endale peenisesse söögipulga ning pidi tõsise verejooksu tõttu haiglasse pöörduma. Mõlemad mehed vajasid esemete eemaldamiseks kirurgilist sekkumist.