57-aastane mees ei saa igavese erektsiooni tõttu pükse kanda ega kodust lahkuda

Igavene erektsioon on rikkunud mehe elu.

FOTO: Shutterstock

Õnnetuses kubemepiirkonda vigastanud mees ei saa pärast operatsiooni normaalselt riides käia ning on oma kodus igavese erektsiooni tõttu lõksus.

Väljaande The Sun andmetel sai 57-aastane Glasgow mees James Scott tööülesannete käigus tõsiselt viga - tema vaagnale kukkus poolteist tonni klaasi, mis põhjustas kubemepiirkonna vigastusi, luumurru, lõikehaavu jalgadel ning kusetoru kahjustuse.

Esimese operatsiooni järel tekkisid mehel erektsioonihäired ning tal tuli minna uuesti operatsioonile. Arstid paigaldasid mehe peenisesse metallist torud, mis pidid probleemi lahendama, kuid tegelikkuses kannatab mees nüüd püsiva erektsiooni ja suurte valude käes. 

Mees ei saa kanda pükse, sest peenise puudutamine põhjustab talle tohutut valu. Samuti ei saa ta kodust lahkuda, sest kardab inimeste reaktsiooni. Scott ei saa probleemi tõttu aega veeta ka oma üheksa-aastase tütrega ning tema sõnul keelduvad arstid teda aitamast. Kuna mees ei saa panna riidesse ega kodust väljuda soovis ta, et arst teeks koduvisiidi, kuid tema perearst olevat puhkusel ning naissoost arstid keeldusid mehe koju minemast. 

Erektsioon, mis kestab kauem kui kaks tundi vajab meditsiinilist sekkumist, sest see võib peenist pöördumatult kahjustada. See tähendab, et mingil põhjusel ei jõua veri peenisest minema ning see põhjustab meestele suurt valu. 

Suurbritannia Terviseameti (NHS) sõnul on neil patsiendi info konfidentsiaalsuse tõttu raske juhtumit kommenteerida, kuid nende hinnangul tuleks mehel pöörduda haiglasse.